Nowości

NOWY PRODUKT: SERIA CAMLOC V34F

Seria V34F to szybkozłącze do dużych obciążeń, obracane o ćwierć obrotu, zdolne do pochłaniania dużych obciążeń rozciągających i wytrzymywania uszkodzeń mechanicznych w trudnych warunkach pracy.

W szeregi oferowanych przez nas polimerowych mas klejąco-uszczelniających zasiliły nowe wersje upodabniające spoinę klejową do metalu - zarówno pod kątem koloru jak i połysku. Nowe produkty umożliwiają klejenie profili metalowych oraz blach a także trwałe i elastyczne uszczelnianie i spoinowanie połączeń

Miło nam poinformować, że do naszej oferty specjalistycznych środków klejących dołącza nowy środek rozpuszczający i usuwający utwardzony klej cyjanoakrylowy MULTIBOND-400 Debonder. Skutecznie zmiękcza zaschniętą spoinę oraz pozwala na jej łatwe zmycie. MULTIBOND-400 Debonder ma uniwersalne zastosowanie i można go aplikować na podłożach z metalu, szkła, drewna oraz tworzyw sztucznych. Pozwala na rozłączenie sklejonych palców oraz usuwa plamy z zabrudzonych tkanin. Skutecznie zmywa biały nalot, który tworzy się w okolicach spoiny wykonanej produktami cyjanoakrylowymi.

Zamknięcia Camloc można zamawiać w wersjach malowanych

Kolorowe zatrzaski są używane w aplikacjach z różnych powodów, w tym bezpieczeństwa. Camloc® oferuje teraz oprócz standardowych powierzchni większość kolorów. 

ZUPEŁNIE NOWY MATERIAŁ DO WKŁADEK KEENSERTS® SOLID

Materiał A286 to austenityczny stop żelazo-nikiel-chrom. Ma szeroki zakres temperatur od - 196 C do 700 C i oferuje doskonałą wytrzymałość i przewagę nad stalami niskostopowymi lub zwykłymi stalami nierdzewnymi. Aż do tej temperatury A286 wykazuje wyjątkowe właściwości korozyjne.

środki do mycia rąk MULTIBOND, produkty do usuwania z dłoni silnych zabrudzeń występujących w pracach warsztatowych oraz środki odkażające przeciw wirusom i insektom