Nowości

seria klejów Multibond 16 poszerzyła się o kilka nowych odmian. Nowe wersje zwiększają wachlarz oferowanych przez nas klejów dedykowanych do naprawy i uzupełniania ubytków oraz wad odlewniczych w wyrobach z żeliwa i stali.

 

MULTIBOND-1611/1612/1613/1614/1615/1616 to sześć dwuskładnikowych klejów epoksydowych w postaci tiksotropowej pasty wypełnionej proszkami metali i minerałów. Pasty zawierają te same napełniacze i te same żywice epoksydowe. Dzięki temu, przy różnych czasach utwardzania oraz zróżnicowanej konsystencji past, otrzymane spoiny będą miały takie same parametry użytkowe jak wytrzymałość mechaniczna, odporność na media i temperatury.

Szanowni Państwo,
 
Pragniemy poinformować o wprowadzeniu do palety kolorystycznej klejów Multibond Ultra MS dwóch nowych odmian: czekoladowy brąz (RAL 8019) oraz grafit (RAL 7024). Gama aktualnie dostępnych kolorów prezentuje się następująco:
 
    bezbarwny
    biały
    szary (jasny)
    grafit
    brąz
    czarny
    aluminium (metaliczny)

NOWY PRODUKT: SERIA CAMLOC V34F

Seria V34F to szybkozłącze do dużych obciążeń, obracane o ćwierć obrotu, zdolne do pochłaniania dużych obciążeń rozciągających i wytrzymywania uszkodzeń mechanicznych w trudnych warunkach pracy.

W szeregi oferowanych przez nas polimerowych mas klejąco-uszczelniających zasiliły nowe wersje upodabniające spoinę klejową do metalu - zarówno pod kątem koloru jak i połysku. Nowe produkty umożliwiają klejenie profili metalowych oraz blach a także trwałe i elastyczne uszczelnianie i spoinowanie połączeń

Miło nam poinformować, że do naszej oferty specjalistycznych środków klejących dołącza nowy środek rozpuszczający i usuwający utwardzony klej cyjanoakrylowy MULTIBOND-400 Debonder. Skutecznie zmiękcza zaschniętą spoinę oraz pozwala na jej łatwe zmycie. MULTIBOND-400 Debonder ma uniwersalne zastosowanie i można go aplikować na podłożach z metalu, szkła, drewna oraz tworzyw sztucznych. Pozwala na rozłączenie sklejonych palców oraz usuwa plamy z zabrudzonych tkanin. Skutecznie zmywa biały nalot, który tworzy się w okolicach spoiny wykonanej produktami cyjanoakrylowymi.

Zamknięcia Camloc można zamawiać w wersjach malowanych

Kolorowe zatrzaski są używane w aplikacjach z różnych powodów, w tym bezpieczeństwa. Camloc® oferuje teraz oprócz standardowych powierzchni większość kolorów.